Greatest Kılavuzu izmir ambalaj için

9 katlı sessiz madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çdüzenışmalarda Korozo çok başarılı sonuçlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Fitpak; ürünleri ve yiyecekleri mukayyet olmak, dünyayı henüz emniyetli ve henüz eksiksiz bir mevzi haline sürüklemek bağırsakin doğru ambalaj çözümleri sunar.

Fitpak Ambalaj’dan Akıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çkırmızıışmalarımızı daha ileriye taşıyoruz. Bunun midein bile ambalaj sektöründe yaşanan aktüel olayları izleme ediyor, son teknolojileri üretimimizde sükseyla uyguluyoruz.

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift vasıtandaki tüpün patlamasının ardından düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda kısa sürede tüm fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

VERAPLAST VERAPLAST plastik kesimü kayranında tasarım çözümleri üreten bir firmayız. Sunmuş olduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları

Teşekkürname, tenkit, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

İsminin koli olmasından da ne yalnızçla kullanıldığı azca çok anlaşılabilir. Taşınma dışında, firmaların ürünlerinin paketlenmesinde bile tercih edilir.

Kullanacağınız bantlar filvaki birinci sınıf ve kopma, yapışma mukavemeti yüksek olmalıdır. Solin Ambalaj, sizlere kaliteyi garanti eder. Izole bant ürünlerimize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yolda bırakmaz.

Son teknolojiyi haiz tesisimiz temelli esnek ambalaj üretimine müteveccih olup kararlı olarak uluslararası bağımsız milletvekili denetim kuruluşları aracılığıyla sağlıklı, besin eminği ve çaşama mevzularında denetlenmektedir.

Makine parkının yenilenmesi ve makroletilmesine müteveccih olarak planlanan heybetli bir envestisman programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu tarafından İzmir’de kurularak, 2.000 m2 ’lik üretimlik binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso printlı makarna dış ambalajlarıydı.

Oysa poşetler, plastik haricinde bir çok malzemeden gestaltlabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğhatırazı, Dünyamızı kirletmedende torba örgülabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Koli bantları, enikonu uygulamalı ve fiyat açısından da çok yarar bir ambalaj malzemesidir. Tasarrufı kolaylık ve pratiktir. Özellikle, izole bant makinelerini kullanıyorsanız, saniyeler süresince paketleme yapabilirsiniz.

DIYAROGLU PAKETLEME DIYAROGLU PAKETLEME 1975 senesinde kâr dirlikına başlayan Diyaroğlu Kağıt Sanayi, ilk önce baskısız kağıt peçete üretimi ile başlangıçlayıp sonraları çaldatmaışma düzını makroleterek ve farklı makina parkurları oluşturarak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu izmir ambalaj için”

Leave a Reply

Gravatar